Video dokumentālā filma ”Atcerēties, lai neaizmirstu”

2013.gadā Skrindu dzimtas muzejs īstenoja projektu Latvijas Republikas Kultūras ministrijas izsludinātā konkursā ‘’Par Tautas frontes 25 gadu jubilejas pasākumu organizēšanu’’, kura ietvaros sadarbībā ar video operatoru Gunti Kaminski izveido videofilmu ‘’Atcerēties, lai neaizmirstu’’. Video dokumentālajā  filmā Daugavpils novada (Līksnas, Vaboles un Kalupes pagasta)daži no aktīvākajiem Latvijas Tautas frontes biedriem un Barikāžu dalībniekiem dalās iespaidos par piedzīvoto notikumos, kuros cīnījās par valsts neatkarību 20.gs. 90.gados.

Šogad aprit 30 gadi, kopš 1991. gada janvāra barikādēm, kad Latvijas neatkarības atbalstītāji aizstāvēja valsts brīvību pret militārām akcijām un valsts neatkarības pretiniekiem. Pieminot 1991.gada janvāra barikādes, Skrindu dzimtas muzejs piedāvā Jums noskatīties video dokumentālo filmu ‘’Atcerēties, lai neaizmirstu’’.