Muzejs ver savas durvis apmeklētājiem no 22.maija

#TiekamiesTagad

Ar patiesu prieku ziņojam, ka no 22.maija Skrindu dzimtas muzejs atkal būs atvērts apmeklētājiem!

❗️ Skrindu dzimtas muzejs atsāk individuālos, ģimeņu un grupu muzeja ekspozīciju un izstāžu apmeklējumus, nodrošinot muzeja speciālista stāstījumu muzeja teritorijā,kā arī būs iespēja iegādāties vietējo amatnieku izgatavotos suvenīrus.

❗️ Ievērojot 2 m distanci, muzejā vienlaicīgi var atrasties līdz 6 cilvēkiem.

❗️ Aicinām muzeja apmeklējumu iepriekš pieteikt pa tālruni 26420547 vai rakstīt uz e-pastu skrindu_muzejs@inbox.lv.

❗️ Ja jūti kādu no saaukstēšanās simptomiem, ja atrodies pašizolācijā vai mājas karantīnā, lūdzam ievērot stingrās izolācijas noteikumus, neapdraudēt sevi un citus, un neapmeklēt muzeju!

Muzejs uz laiku nesniegs šādus pakalpojumus: izglītojošas programmas, darbnīcas, lekcijas, telpu nomas, nepiedāvās ēdienu degustācijas un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus.

Darba laiks:
no oktobra līdz maijam : pirmdiena – piektdiena 8.00 – 17.00